Warsztaty żonglerskie Toggle

Szukasz niebanalnych atrakcji dla dzieci, które oprócz znakomitej zabawy zapewnią im jednocześnie poprawę koncentracji i koordynacji oraz poczucie pewności siebie?

A może w niekonwencjonalny sposób chciałbyś wpłynąć na rozwój osobisty swoich pracowników, dając im motywację do podejmowania nowych wyzwań i pozytywne nastawienie do nieustannych zmian?

W obu przypadkach znakomitą propozycją dla osiągnięcia powyższych celów są warsztaty żonglerskie.

Badania neuropsychologiczne dowodzą, że mózg człowieka poddawany stymulacji przez żonglowanie może intensywnie rozwijać się nie tylko w okresie dzieciństwa, ale także w wieku dorosłym.

Obecnie z wyników przeprowadzonych badań korzystają menedżerowie wysokiego szczebla takich instytucji jak: Apple Corporation, Microsoft czy Massachusetts Institute of Technology, dla których żonglerka jest nie tylko ciekawym sposobem na spędzenie czasu wolnego, ale również efektywnym narzędziem do samorozwoju.

Oprócz bezpośrednich korzyści polegających na rozwijaniu zdolności manualnych, żonglerka jest doskonałym sposobem na:

  • szybsze przyswajanie i przetwarzanie większej ilości informacji,
  • poprawę koncentracji,
  • wzrost pewności siebie,
  • redukcję stresu,
  • rozwój wielozadaniowości,
  • odnajdywanie motywacji do podejmowania nowych wyzwań.

To wszystko sprawia, że nasze warsztaty żonglerskie to także świetna alternatywa dla konwencjonalnych szkoleń z: budowania zespołu, efektywnej komunikacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem.

 

» Zapytaj o dostępność i cenę

 

Galeria zdjęć

ShutDown