Filmy Toggle

10. urodziny King Cross – Poznań

Pokazy cyrkowe, niesamowita energia i wspaniała publiczność - tak wyglądały 10. urodziny King Cross Marcelin w Poznaniu z udziałem naszych artystów.

Cyrkowe urodzinki – Gdańsk

Wesoły pokaz, a po nim nauka cyrkowych sztuczek. Moc atrakcji, które zapewniliśmy podczas urodzinek na świeżym powietrzu zaangażowały do zabawy wszystkich gości. Zobaczcie sami!

Piknik Poznaj Dobrą Żywność – Warszawa

Artyści Mosaic wraz ze znakomitym kucharzem Marcinem Budynkiem i celebrytką Kasią Cichopek urozmaicili warszawski piknik "Poznaj dobrą żywność".

Akcja w Centrum Handlowym Riviera – Gdynia

Zobacz naszych artystów podczas otwarcia Riviery - największego centrum handlowego na Pomorzu. Zabawne pokazy i improwizacje w tłumie były odbierane z uśmiechem i nierzadko ze zdziwieniem.

Pokaz na weselu – Chmielno

To się nazywa oryginalna atrakcja na wesele! Zobaczcie jak wspaniale goście bawią się podczas naszego pokazu. Dzięki interakcjom z publicznością nasze pokazy są wesołe i zaskakujące.

Promo

Krótki film promocyjny przedstawiający barwnych i energetycznych artystów Mosaic kontrastujących ze spokojem i surową scenerią postindustrialnej Stoczni Gdańskiej.

ShutDown